Tysiąclecie i Królestwo przychodzące na ziemię

Wielu popularnych ewangelistów, kaznodziejów, nauczycieli i pisarzy, takich jak Billy Graham, M. R. De Haan, dr William Estep, Hal Lindsey i Salem Kirban, uczy i podkreśla, że Tysiąclecie i Królestwo Boże na ziemi jest bliskie. Przewidują oni, że będzie to czas ogólnoświatowego dobrobytu, pokoju, wiedzy o Bogu i Jego Planie, bezpieczeństwa i równowagi z doskonałym rządem oraz całą ziemią poddającą się jego rozwojowi w udoskonalonych edeńskich warunkach.

Jest to znacząca tendencja i wskazówka, wśród innych, że żyjemy w czasie, gdy Królestwo Boże na ziemi wkrótce zostanie ustanowione. Mamy nadzieję, że ten artykuł pozwoli lepiej zrozumieć sprawy Tysiąclecia i Królestwa Bożego, zachęcając czytelników do podjęcia następnych kroków do poznania i zrozumienia Boskiego celu i planu w Tysiącleciu.

Krok 1 – Tysiącletnie ziemskie Królestwo

Najpierw powinniśmy rozpoznać, że Pismo Święte wyraźnie uczy o literalnym, tysiącletnim rządzie lub panowaniu Jezusa i Jego prawdziwego Kościoła nad ziemią (Objawienie 5:9-10; 20:4-6; 2 Piotra 3:8; Mateusz 19:28; Łukasz 12:32; 22:29-30)…

Zapraszamy do przeczytania całego artykułu w najnowszym numerze Sztandaru Biblijnego. Możesz go przeczytać bezpłatnie, klikając w powyższy odnośnik lub (także bezpłatnie) zamówić wydanie papierowe. Wystarczy napisać na nasz adres elektroniczny leszek@badaczebiblii.pl.

Niedawno w Bydgoszczy odbyło się spotkanie pt. Przyjdź Królestwo Twoje – nadzieja dla każdego człowieka. Zachęcamy do wysłuchania nagrania z tego wydarzenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *