Społeczność

Pierwszy raz na stronie badaczebiblii.pl? 🙂 Może więc byłoby dobrze byśmy się przedstawili. Jesteśmy społecznością chrześcijan z Bydgoszczy. Spotykamy się na zebraniach składających się z wykładów na tematy biblijne, wspólnych studiów Pisma Świętego oraz uwielbienia Boga przez modlitwy i wspólny śpiew dla Jezusa.

Nie ma u nas podziału na duchowieństwo i laików, na tych, którzy załatwiają sprawy z Panem Bogiem, i tych, którzy tylko swą obecnością zaszczycają nabożeństwa. Nasze spotkania służą ogólnemu wzmocnieniu w znajomości Biblii i temu, byśmy lepiej mogli wzrastać w podobieństwie do Chrystusa. Dzielimy się na nich wiedzą, a także świadectwami dotyczącymi naszego życia z Panem.

Nabożeństwa odbywają się dwa razy w tygodniu – w niedziele (10:00 – 13:00) w sali przy ulicy Zduny 10A w Bydgoszczy (sprawdź na mapie) i w czwartki (18:00 – 20:00) w formie spotkania online.

Możesz do nas zadzwonić:

Leszek Szpunar
662 009 120

lub napisać…

Wiktor Szpunar
wiktor /at/ badaczebiblii pl (zamień /at/ na małpkę w adresie i dodaj kropkę przed pl)

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  3 thoughts on “Społeczność”

  1. Nie wiem co o Waszym ruchu sądzić , nie jestem skłonny do pochopnych krytyk – chciałbym Was poznać bliżej . Powód ? Już dawno odwróciłem się od Katolicyzmu i próbuję poznać inne wierzenia – bardziej protestanckie Pozdrawiam Mieczysław

  2. Poznałem Was przez brata Marka, podoba mi się to ,że jesteście bezstronni, a opieracie się stricte na naukach Chrystusa. Myślę wobec tego ,że jesteście ciałem kościoła, którego głową jest Chrystus, chcę do takiego kościoła należeć i który tak się określa. Uczestniczyłem parę razy w waszych modlitewnych spotkaniach i nabożeństwach. Podobają mi się i będę chciał za Waszym pozwoleniem w nich uczestniczyć aby umacniać swoją wiarę w naszego Pana. Pozdrawiam serdecznie , jeżeli jest inaczej niż się wyraziłem i na co chcę liczyć w Waszym kościele to proszę o informację w tym zakresie. Pragnę, aby nasz doskonały Pan błogosławił Wam w dziele, które sprawujecie. Janek , brat nowonarodzony.

  3. Witaj Bracie Janku,
   Tworzymy społeczność, która za swoją jedyną Głowę i Pana uważa Jezusa Chrystusa i staramy się oddawać Bogu cześć najlepiej jak potrafimy. Jak najbardziej zachęcamy Cię do dalszego łączenia się na nasze nabożeństwa i różnych możliwości kontaktu, jakie są dostępne. Dziękujemy za dobre życzenia i także Ciebie niech dobry Bóg prowadzi i błogosławi na każdy dzień!
   Twój brat z Jego Łaski,
   Wiktor Szpunar
   PS: Przez najbliższe dwie niedziele prosimy o korzystanie z archiwalnych wykładów dostępnych na stronie, ponieważ spotkania nie będą akurat transmitowane. Od 20 listopada wszystko powraca do normy. Pozdrawiam!

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *