Społeczność

Pierwszy raz na stronie badaczebiblii.pl? 🙂 Może więc byłoby dobrze byśmy się przedstawili. Jesteśmy społecznością chrześcijan z Bydgoszczy. Spotykamy się na zebraniach składających się z wykładów na tematy biblijne, wspólnych studiów Pisma Świętego oraz uwielbienia Boga przez modlitwy i wspólny śpiew dla Jezusa.

Nie ma u nas podziału na duchowieństwo i laików, na tych, którzy załatwiają sprawy z Panem Bogiem, i tych, którzy tylko swą obecnością zaszczycają nabożeństwa. Nasze spotkania służą ogólnemu wzmocnieniu w znajomości Biblii i temu, byśmy lepiej mogli wzrastać w podobieństwie do Chrystusa. Dzielimy się na nich wiedzą, a także świadectwami dotyczącymi naszego życia z Panem.

Nabożeństwa odbywają się dwa razy w tygodniu – w niedziele (9:00 – 12:00) i w czwartki (18:00 – 20:00), w sali przy ulicy Zduny 10A w Bydgoszczy (sprawdź na mapie).

Możesz do nas zadzwonić:

Leszek Szpunar
662 009 120

lub napisać…

Wiktor Szpunar
wiktor /at/ badaczebiblii pl (zamień /at/ na małpkę w adresie i dodaj kropkę przed pl)

 

Formularz kontaktowy

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Temat

  Treść wiadomości

  1 thought on “Społeczność”

  1. Nie wiem co o Waszym ruchu sądzić , nie jestem skłonny do pochopnych krytyk – chciałbym Was poznać bliżej . Powód ? Już dawno odwróciłem się od Katolicyzmu i próbuję poznać inne wierzenia – bardziej protestanckie Pozdrawiam Mieczysław

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.