Miłe wspomnienia i nagrania z Chełmna

spotkanie

Kliknij by zobaczyć więcej zdjęć

Dziękujemy Wam wszystkim, że zechcieliście być z nami na spotkaniu w Chełmnie. Dwa dni w pięknym ośrodku Europejskiego Centrum Wymiany Młodzieży wypełnione były wykładami ze Słowa Bożego, pieśniami na chwałę Boga Ojca i Jezusa Chrystusa, modlitwami i duchowymi przeżyciami. Dziękujemy przede wszystkim Bogu w niebie, że tak nam pobłogosławił i dodał duchowych sił na nadchodzące jesienne dni.

bible-heartJeśli nie mogłeś / nie mogłaś być w Chełmnie, być może masz ochotę dowiedzieć się, o czym tam rozmyślaliśmy i na jakie tematy przemawiali wykładowcy. Były bardzo różne, ale wiele z nich łączyło jedno ważne słowo-klucz: WIARA. Czym jest wiara? W czym się wyraża? Jakie są jej rezultaty i przykłady? Do czego może ona poprowadzić. Jeśli chcesz już teraz wysłuchaj dwóch ciekawych wykładów z naszej społeczności:

Przykłady bohaterskiej wiary

Wiara jako bardzo ważna cecha charakteru

Więcej wykładów, zdjęć i materiałów biblijnych znajdziesz na stronie: esarepta.pl

Wszystkich chętnych zapraszamy na otwarty wykład i dyskusję, która odbędzie się w sobotę, 15 października 2016 r., o godzinie 17:00, jak zwykle w sali przy ul. Zduny 10a w Bydgoszczy (w głębi podwórza). Tematem będzie w wielkim uproszczeniu śmierć i życie. Dlaczego umieramy? Czy był czas, gdy nie było śmierci? Jaką nadzieję dla umarłych przedstawia Biblia?

Poszukajmy odpowiedzi razem – w Biblii, czyli Słowie Boga do człowieka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *